Štyri tipy pre jarnú záhradu. Postačia vám len debniace tvárnice

21.04.2018 09:00
dôchodok, dôchodca, penzia
Ilustračné foto. Autor:

Debniace tvárnice sa nevyrábajú len v klasickej šedej farbe, ale na výber máte množstvo farieb a dekorov. Aj keď sú síce trochu drahšie ako šedé tvárnice, väčšinou ich nepotrebujete veľa, takže sa oplatí siahnuť po krajšej alternatíve.

Na vytvorenie ohniska vám stačí naukladať debniace tvárnice na seba v dvoch radoch. Ak hore položíte rošt, môžete aj grilovať.

Debniace tvárnice môže použiť aj na vytvorenie okrasných schodov v záhrade. Ak na pozemku máte jemný svah, môžete ich poukladať tak, aby vytvorili schody. Potom ich už len naplníte zeminou a môžete zasadiť kvety. Poprípade môžete z debniach tvárnic vytvoriť aj naozajstné schody na chodenie. Tu si len treba dávať pozor, aby boli pevné a nehýbali sa.

Z debniacich tvárnic môžete urobiť aj efektnú lavičku. V tomto prípade je však lepšie tvárnice k sebe prilepiť, aby lavička bola naozaj pevná. Otvory v tvárniciach môžete aj v tomto prípade naplniť zeminou a zasadiť kvety.

Ak skombinujete debniace tvárnice s drevenými hranolmi, lavičku vám budú závidieť všetci susedia. Pri tejto lavičke je však nutné debniace tvárnice prilepiť k sebe, inak by mohol ľahko hroziť úraz.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#seniori #záhrada
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk